Jdi na obsah Jdi na menu
 


SFC Opava - Sigma Olomouc B 7.11.2015

11. 11. 2015

Začneme nejdříve asi tím ,a většina přitomných diváků se mnou bude souhlasit,že první půlhodinu se v Opavě moc libový fotbal nehrál. Fotbal bavil diváky až ke konci 1 poločasu kdy v rozmezí 38min a 43min se dvakrát prosadil Nemanja Kuzmanovič. Musíme prohlásit ,že velmi dobrý výkon předvedli oba Pospěchové !

A to jak Zdeněk v obraně tak autor dvou dalších gólů Zbyněk Pospěch.

Ten se prosadil v 64min utkání v malém vápně po hlavičce Dvorníka dorážkou ,a v 79min po standartce krásně hlavou rovnou do branky.

Co se týče kotle tak k tomu máme docela pár zásadních otázek. Za prvé proč nás chodí do kotle čímdál míň ? A za druhé druhé klasika 10 minut druhého poločasu se prostě jednoduše nefandí.Co nám ještě vadí je to že dole je 25 lidí a čumí nahoru jak my fandíme. (Nemyslíme tím všechny fanoušky v dolních částech kotle)

Příště ,když vidíte že nás je nahoře málo tak by jste těch pár kroků mohly udělat ,a ne stát dole a čumět nahoru jestli řveme.Dodáme že tohle nebylo k vidění pouze na zápase se Sigmou ,ale tohle je kulisa každého zápasu kdy lidi s vrchních řad musí ostatní lidi rozeřvát aby si uvědomily že jsou v kotli.

Pro pár jedinců v kotli. Proč do kotle chodíte ,když  jenom stojíte a čumíte ?

Příště běžte na protější tribunu mezi důchodce!

Ale abychom jenom nekritizovali.včera opravdu povedená pozápasový pyrošou.

Určitě všem lidem co se na ni podíleli patří palec nahoru !

Myslíme si ,že tato kritika jak jsme již dříve psaly příští Support zlepší ,a pár jedinců se nad sebou zamyslí! Všichni přece chceme jedno ,a to aby Opava hrála před skvělou kulisou.Prostě si to my kotel musíme pokaždé užít jako při pohárovém zapasu ,kdy jsem doma hráli se Sigmou Olomouc A.

S pozdravem všem fanouškům  FansVítkov

Pokud se vám tento článek líbí případně pokud chcete něco opravit či doplnit pište do komentářů.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

souhlas

fanoušek SFC, 12. 11. 2015 21:07

souhlasím, někteří lidi v dolní části kotle na fandění kašlou a je to škoda. to už je lepší aby tam byli jen ti 2-3 lídři kteří to vyhecují a ostatní buď nahoru nebo ti co vůbec nefandí ať jdou třeba za branku na géčko, kde si můžou zařvat 2x za zápas, když se bojí o svoje hlasivky

Re: souhlas

FansVítkov, 13. 11. 2015 14:26

Ano bohužel je to pravda.
S pozdravem FansVítkov